imprezy taneczne

Imprezy taneczne w naszej restauracji to gwarancja wyjątkowej zabawy i niesamowitej atmosfery. Balujemy razem podczas tanecznych wieczorów, koncertów i wernisaży, a dobrej muzyki, pysznego jedzenia i fantastycznej rozrywki u nas nie brakuje.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

imprezy taneczne

imprezy taneczne

Organizujemy cykliczne dyskoteki dla singli, dyskoteki dorosłego człowieka dla seniorów a także weekendy taneczne swinga, tango, bachciata i wiele innych tanecznych imprez. Organizujemy także festiwale tantryczne a także wszelkie imprezy rozrywkowe taneczne dla relaksu ciała i ducha, takie jak burleska czy koncerty śpiewane i instrumentalne podczas których nasi goście są zachęcani do tańca. 

Dla grup zorganizowanych mamy w ofercie koncerty piosenki polsko – francuskiej, gry na puzonach i trąbkach a także koncerty na elektrycznych gitarach czy na pianinie. Możemy zaaranżować widowiska taneczne z pokazami światła. Dwa razy w roku organizujemy międzynarodowe czterodniowe festiwale taneczne, na których to retro weekendach nasi goście tańczą całymi dniami i nocami, bez przerwy przez 4 dni. 

Informacje o imprezach:

KPEvents strona internetowa

KPEvents Facebook

Single Dance Party Facebook

Wieczorki Taneczne w Avangardzie Facebook

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności