O nas

O nas

Restauracja Avangarda to miejsce, w którym poznasz najlepsze smaki warszawy oraz weźmiesz udział w niezapomnianych imprezach, przyjęciach i spotkaniach biznesowych

ZASMAKUJ W POLSKIEJ KUCHNI

O NAS

O NAS

Witamy w Restauracji Avangarda Warszawa – wyjątkowym miejscu, które mieści się w sercu stolicy, w pięknym klasycystycznym budynku Warszawskiego Domu Technika NOT. Nasza restauracja to połączenie nowoczesności z tradycją, a w jednym zdaniu można opisać ją jako miejsce, zarówno kulinaryne, jak i artystyczne.

Nasza pasja do doskonałego smaku widoczna jest w naszym Menu z kuchnią polską w awangardowym wydaniu. Starannie komponowane dania wzbogacają się o lokalne inspiracje, tworząc niepowtarzalne doznania smakowe.

Niezależnie od okazji, jesteśmy gotowi zorganizować dla Państwa niezapomniane wydarzenia. Od spotkań biznesowych, przez rodzinne uroczystości, aż po wyjątkowe wesela i śluby cywilne – nasza restauracja jest idealnym miejscem na każdą okoliczność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doświadczenia niepowtarzalnej atmosfery Restauracji Avangarda. Czekamy na Państwa w samym sercu Warszawy!

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności