Przyjęcia

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, możemy ułożyć spersonalizowane menu uwzględniając Państwa oczekiwania i sugestie.

Przyjęcia Komunijne

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka. Spraw aby ten dzień został zapamiętany przez Twoją pociechę na długo, a czas spędzony w gronie najbliższych dostarczył wszystkim uczestnikom wielu doznań estetycznych, duchowych oraz kulinarnych. Zapraszamy na indywidualne spotkanie, w celu konsultacji szczegółów oferty organizacji przyjęcia komunijnego.

Przyjęcia weselne

Długoletnie doświadczenie, pozwala nam zorganizować wspaniałe przyjęcia, o niepowtarzalnym klimacie, których atmosfera pozostanie w Państwa pamięci na długie lata. Organizujemy tradycyjne wesela jak i z wieloma dodatkowymi atrakcjami jak np. show barmański, pokaz przyrządzania suszi, bufet wiejski z pieczonym prosięciem, bufet owoców morza oraz inne atrakcje. Profesjonalni kucharze, przygotowują wyborne dania, tradycyjnej kuchni polskiej jak i z nutką AVANGARDY przeszkoleni kelnerzy zapewnią dyskretny i elegancki servis. Oryginalny wystrój wprowadzi Państwa w magiczną atmosferę restauracji, każda sala to odrębna aranżacja. Restauracja posiada 120 miejsc konsumpcyjnych, a dla większej ilość gości proponujemy Salę Balową, w której bawić się może do 300 osób. Do dyspozycji nowożeńców posiadamy kolekcjonerski samochód. Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy zaproponujemy spersonalizowaną ofertę, która spełni wszelkie oczekiwania.

Spotkania biznesowe

RESTAURACJA AVANGARDA współpracując z ekspertami techniki z Naczelnej Organizacji Technicznej organizuje spotkania biznesowe. Wykwintne, wręcz awangardowe dania przygotowywane przez doceniony zespół kucharzy doskonale uzupełniają merytoryczną treść spotkań. Połączenie niezapomnianej scenerii restauracji z techniką wspartą nieograniczonym szerokopasmowy, na specjalne zamówienie symetrycznym dostępem do internetu to ważny element układanki prowadzącej do sukcesu w biznesie. Zorganizuj swoje spotkanie biznesowe w RESTAURACJI AVANGARDA.

Przyjęcia zorganizowane

Wydarzenia, które mają miejsce wyłącznie raz w życiu powinny nieść ze sobą szansę wyjątkowego, długotrwałego a zarazem bardzo miłego wspomnienia. Każde wspomnienie składa się z drobnych ziaren, przebłysków obrazów, wystrojów i towarzyszącym wydarzeniom emocji. Do takich wyjątkowych chwil zaliczają się wszystkie kluczowe wydarzenia życia każdego człowieka począwszy od narodzin a kończąc na przejściu do kolejnych wymiarów egzystencji. Dla nas, ludzi żyjących codziennymi wydarzeniami są to chwile, w których emocje są na najwyższym poziomie. Do nich zaliczają się pierwsze decyzje, podjęte wyzwania zakończone sukcesem. Są to między innymi chwile, gdy dwoje ludzi tworzy nową podstawową cząstkę społeczną jaką jest rodzina i także chwile radości z osiągnięcia celu, do którego droga często prowadziła przez bardzo skomplikowany szlak trudności i przeszkód. RESTAURACJA AVANGARDA to doskonałe miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się z innymi swoją radością i zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie.

Studniówki

Szukasz miejsca na zorganizowanie przyjęcia?

Dobrze trafiłeś!