Restauracja na chrzciny

Chrzest Święty to jedno z pierwszych ważnych wydarzeń nie tylko dla samego dziecka, ale także dla całej rodziny. To jedna z niewielu okazji do tego, aby wszyscy wspólnie spotkali się w jednym miejscu i w miłej atmosferze spędzili wspólnie czas.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

restauracja na chrzciny

restauracja na chrzciny

Chrzest Święty to jedno z pierwszych ważnych wydarzeń nie tylko dla samego dziecka, ale także dla całej rodziny. To jedna z niewielu okazji do tego, aby wszyscy wspólnie spotkali się w jednym miejscu i w miłej atmosferze spędzili wspólnie czas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rodzicach ciąży ogromna presja przygotowania tego wydarzenia, dlatego też pragniemy zadbać o każdy szczegół, aby ten dzień wypadł jak najlepiej. Wybór odpowiedniej restauracji na chrzciny to jeden z warunków udanej imprezy. W naszej restauracji w Warszawie posiadamy 6 różnorodnych sal do dyspozycji gości, w których możemy stworzyć cudowny klimat dla Twoich gości. Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby ten dzień stał się wyjątkowy. Podczas całego wydarzenia dbamy o zadowolenie naszych gości. W zależności od Państwa predyspozycji możemy zadbać o kompleksowe przygotowanie imprezy lub zapewnić jedynie obsługę kelnerską. W ramach naszych usług mogą Państwo skorzystać także z pomocy doświadczonego dekoratora, który zadba zarówno o eleganckie przygotowanie stołów jak i sam wystrój sali. Z przyjemnością zadbamy o każdy szczegół, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie gościom komfortu i satysfakcji. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju uroczystości. Zapraszamy do wyboru naszej restauracji na chrzciny w Warszawie.

Menu na chrzciny

Posiadamy gotowe zestawy menu, które nasz szef kuchni przygotował właśnie z myślą o tego rodzaju rodzinnych spotkaniach. Zachwycają one wyjątkowym smakiem i aromatem. Są połączeniem nowoczesnych trendów z tradycyjną polską kuchnią. Do tworzenia naszych dań zawsze używamy produktów najwyższej jakości pochodzących od lokalnych dostawców. Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, jednak pozostajemy do dyspozycji jeżeli posiadają Państwo specjalne życzenia co do potraw serwowanych tego dnia.

Chrzciny w Avangardzie

Chcemy, aby ten dzień minął Państwu w wyjątkowej atmosferze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie było dopracowane w każdym calu. Współpracujemy z różnymi specjalistami, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę w naszej restauracji. W razie potrzeby zadbamy o wszystkie szczegóły dotyczące przyjęcia takie jak wystrój sali, animacje dla dzieci czy fotograf. To m być dzień, który pozostanie na długo w Państwa pamięci. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje czy sugestie oraz bardzo elastyczni. Stawiamy na współpracę, a naszym głównym celem jest stworzenie dla Państwa niezapomnianej uroczystości.

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności