RESTAURACJA NA KOMUNIĘ

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość, która jest jedyna w swoim rodzaju. To wydarzenie to rodzinny czas, wyjątkowy. Właśnie dlatego naszym głównym celem jest odciążenie rodziców i pomoc w organizacji przyjęcia tak aby wszyscy goście czuli się wyjątkowo.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

restauracja na komunię

restauracja na komunię

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość, która jest jedyna w swoim rodzaju. To wydarzenie to rodzinny czas, wyjątkowy. Właśnie dlatego naszym głównym celem jest odciążenie rodziców i pomoc w organizacji przyjęcia tak aby wszyscy goście czuli się wyjątkowo. Wiemy, że z jednej strony jest to niezwykły czas, ale także bardzo stresujący. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości, dlatego możemy zaoferować swoją pomoc. Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z przygotowaniami, dlatego Państwu pozostaje jedynie spędzenie przyjemnego czasu w naszej przestrzeni. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym gościom niesamowitej atmosfery w naszej restauracji na Komunię Świętą. Oferujemy specjalnie skomponowane menu na komunię, ale w razie potrzeby jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i wraz z naszym szefem kuchni możemy przygotować dania według Państwa życzenia. Dodatkowo chętnie pomożemy w organizacji dekoracji. Zadbamy nie tylko o wyjątkowy smak, ale także o piękny wygląd. Nasza obsługa kelnerska zadba o to, aby każdy czuł się ugoszczony. Dodatkowo współpracujemy z różnymi firmami i jesteśmy w stanie zaoferować także dodatkowe usługi dostosowane do Państwa potrzeb takie jak atrakcje dla najmłodszych uczestników czy fotograf, który uwieczni ten pamiątkowy dzień. Restauracja na Komunię powinna być jednocześnie miejscem przytulnym i eleganckim, takim w którym wszyscy będą czuć się dobrze.

Dlaczego warto wybrać restaurację Avangarda?

  • Nasza restauracja na komunię to wyjątkowe miejsce. Mieści się w samym centrum Warszawy, w zabytkowym budynku, który sam w sobie zapewnia elegancką i wytworną oprawę przyjęcia
  • W naszej kuchni stawiamy na najwyższą jakość produktów, a oferowane przez naszego szefa kuchni dania są dopracowaną recepturą, która łączy w sobie tradycję polskiej kuchni z nowoczesnymi nurtami. To wyjątkowa podróż w krainę smaków, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.
  • Oferujemy różnorodne przestrzenie. Posiadamy 6 tematycznych sal, z których każda stanowi wyjątkowe miejsce i odznacza się nieco inną energią. Staramy się aby przestrzeń była dopasowana do liczny gości i możemy zapewnić, że każde z nich jest wyjątkowe.
Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności