Restauracja na rocznicę
Warszawa Śródmieście

Przy organizacji rodzinnej uroczystości z pewnością zależy Państwu na przepysznym jedzeniu, pięknym wystroju wnętrza dostosowanym do okazji oraz dogodnej lokalizacji. Być może poszukują Państwo akurat restauracji na rocznicę ślubu w Warszawie Śródmieściu? W prowadzonym przez nas lokalu Avangarda czeka na Państwa tradycyjne polskie menu połączone z odrobiną nowoczesności, kilka sal do wyboru oraz lokalizacja w samym sercu stolicy. Rocznicowa kolacja w naszym lokalu z pewnością będzie miłym punktem wieczoru.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

Restauracja na rocznicę ślubu i inne uroczystości rodzinne

W Avangardzie oferujemy możliwość wyprawienia różnego rodzaju uroczystości. Restauracja na rocznicę ślubu, wesele, a może chrzciny bądź komunię? Niezależnie od okazji, mogą Państwo liczyć na naszą wspaniałą obsługę oraz szefa kuchni, którzy dołożą wszelkich starań, aby Państwa uroczystość przebiegła pomyślnie i odbyła się w miłej atmosferze.

Państwa oraz gości z pewnością zachwyci klasycystyczny styl budynku Warszawskiego Domu Technika NOT, a także wnętrza, w których znajduje się kilka sal tematycznych. Dlatego też Avangarda to znakomita restauracja na rocznicę. Jest położona w centrum Warszawy, a jej wystrój zachwyca zarówno naszych stałych klientów, jak i nowych gości. Równie urzekające jest także menu na przyjęcie jubileuszowe, które jest indywidualnie ustalane z każdym klientem. Specjalizujemy się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej, jednakże na Państwa życzenie możemy zaproponować inne potrawy oraz przyrządzić dania dla gości ze specjalnymi zaleceniami żywieniowymi.

Jubileusz z perfekcyjną organizacją i miłą atmosferą

Wybierając naszą restaurację na przyjęcie jubileuszowe, otrzymują Państwo gwarancję przebiegu uroczystości zgodnie z życzeniem. Zachęcamy do umówienia spotkania, na którym wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły, począwszy od menu, przez wystrój wnętrza, aż po kolejne atrakcje mające pojawić się na uroczystości. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby całość przebiegła zgodnie z ustalonym planem.

Decydując się na wyprawienie rocznicy ślubu w naszej restauracji, mogą Państwo skorzystać z wielu dodatkowych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi profesjonalnego dekoratora wnętrz, fotografa, a nawet animatora dla dzieci. Dysponujemy ponadto salami będącymi w stanie pomieścić bez problemu nawet kilkuset gości, a zatem nie muszą Państwo martwić się brakiem miejsca nawet przy bardzo hucznej uroczystości.

Lokal w centrum Warszawy idealny na wyprawienie rocznicy

Restauracja na rocznicę zlokalizowana w samym sercu Warszawy w dzielnicy Śródmieście zapewni gościom dogodną komunikację, a także z pewnością zachwyci pięknymi widokami wokół. Serwowane tutaj potrawy, wystrój sal oraz panująca w lokalu atmosfera tworzą spójną całość, nadającą restauracji niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Jeśli właśnie w takim miejscu pragną Państwo spędzić swoją rocznicę ślubu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W Avangardzie doskonale zdajemy sobie sprawę, jak stresujące okazuje się nieraz załatwianie wszystkich spraw związanych z wyprawieniem uroczystości oraz zgraniem wszystkich atrakcji. Dlatego też nasza restauracja zapewnia Państwu kompleksową obsługę. Zatroszczymy się o każdy aspekt imprezy. Prosimy o przekazanie wszystkich szczegółów naszej obsłudze oraz przedstawienie wizji przebiegu uroczystości, a my dołożymy wszelkich starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z Państwa życzeniem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności