Restauracja na rodzinny obiad
Warszawa Śródmieście

Istnieje wiele okazji, które chętnie świętuje się przy smacznym, aromatycznym posiłku. Do tych najbardziej popularnych należą uroczystości rodzinne, które skłaniają do spotkań, długich rozmów, wspomnień, bycia razem. Nie od dziś wiadomo, że spędzanie czasu przy wspólnym stole łączy, konsoliduje, zacieśnia relacje, dlatego warto celebrować w ten sposób zarówno te ważne wydarzenia, jak i zwyczajne leniwe, niedzielne popołudnia. Restauracja Avangarda zaprasza na rodzinny obiad.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

Rodzinny obiad w restauracji

Rodzinny obraz w restauracji

Jednoczące posiłki przy wspólnym stole

Avangarda to doskonała restauracja na rodzinny obiad, zlokalizowana w Warszawie na Śródmieściu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym menu oraz atmosferą pięknie zaaranżowanych sal w galerii dostępnej na stronie.

Smaczne i pięknie podane jedzenie, przyjemne otoczenie, delikatna oprawa muzyczna i bliskie osoby wokół – właśnie takie momenty zapamiętuje się na długo i często wraca do nich myślami. W Avangardzie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są spotkania przy wspólnym stole, dlatego chętnie gościmy w naszych progach zarówno rodziny na niedzielnym obiedzie, jak i podejmujemy się organizacji większych uroczystości.

Powodów do spotkań może być wiele – urodziny, jubileusze, chrzciny, absolutoria, sukcesy zawodowe. Te i wiele innych okazji często celebruje się w gronie rodzinnym. W Avangardzie dysponujemy salami różnej wielkości, dlatego nasi goście często decydują się na organizację tego typu wydarzeń w naszym lokalu. Restauracja sprawdzi się jednak doskonale także na kameralny niedzielny obiad w przytulnej, domowej atmosferze.

Rodzinny obiad – polska kuchnia w najlepszym wydaniu

Nasz lokal słynie z wyśmienitych, aromatycznych dań. Specjalizujemy się w klasycznej kuchni polskiej, a nasi kucharze przyrządzają potrawy zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki kulinarnej. Nie zamykamy się jednak na pozycje międzynarodowe, w tym potrawy charakterystyczne dla kuchni włoskiej. Niezależnie od typu posiłku używamy starannie wyselekcjonowanych, świeżych i aromatycznych składników, które przesądzają o ostatecznym smaku dań. Równie pieczołowicie, jak do gotowania podchodzimy do sposobu serwowania kulinarnych propozycji.

W naszym menu znajdą Państwo niebanalne przystawki, które pobudzą apetyt przed posiłkiem, pachnące przyprawami, głębokie w smaku zupy, starannie skomponowane dania główne, a także smaczne desery, będące słodkim zwieńczeniem posiłku. Jako restauracja chętnie wybierana na rodzinne obiady stawiamy na różnorodność – jesteśmy przekonani, że każdy z naszych gości znajdzie w menu pozycję idealną dla siebie.

Restauracja na rodzinny obiad na warszawskim Śródmieściu

Nasz lokal mieści się na parterze zabytkowej kamienicy Warszawskiego Domu Technika NOT, stąd też przestrzeń, którą udostępniamy naszym gościom, jest wyjątkowa – stanowi niebanalne połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasze wnętrza swoją historią sięgają początków XX w., są przy tym komfortowe i przestronne. Szczegółowo przemyślany wystrój i oświetlenie sprawia, że Avangarda to idealna restauracja na rodzinny obiad – przytulna i swojska.

Jeśli poszukują Państwo miejsca z duszą i doskonałym jedzeniem, w którym można spędzić miłe chwile przy wspólnym stole, zapraszamy w nasze progi. Niezależnie od tego, czy zależy Państwu na przestrzeni pozwalającej zorganizować dużą rodzinną uroczystość, czy kameralnej restauracji na niedzielny obiad w centrum Warszawy Avangarda będzie doskonałym wyborem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji sali lub stolika!

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności