Restauracja na rodzinny obiad
Warszawa Śródmieście

Poszukują Państwo miejsca idealnego na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego? Zależy Państwu na szerokim wyborze menu i przepysznej kuchni, eleganckim wystroju wnętrza oraz dogodnej lokalizacji? Nasza restauracja Avangarda zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Śródmieście z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Avangarda to idealna restauracja na urodziny z klasą i smakiem. Słyniemy z tradycyjnych polskich dań, sal będących w stanie pomieścić wielu gości, a także dogodnego położenia w samym centrum stolicy. Umożliwiamy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym urodzin.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

Restauracja na urodziny

Restauracja na urodziny w centrum Warszawy

Doskonała restauracja na urodziny w centrum Warszawy

Jeśli marzy się Państwu przyjęcie urodzinowe w restauracji w Warszawie, to w naszym lokalu z ogromną chęcią przygotujemy dla Państwa tego typu uroczystość. Bez problemu pomieścimy nawet bardzo duże grupy osób. Zarówno goście, jak i Państwo będą zachwyceni pysznym jedzeniem oraz wystrojem naszej restauracji, mieszczącej się w zabytkowym budynku Warszawskiego Domu Technika NOT.

Nasz lokal to idealna restauracja na urodziny – menu na przyjęcie ustalamy z każdym klientem indywidualnie. W naszej ofercie dostępne są głównie tradycyjne dania kuchni polskiej, jednakże połączone z nutą nowoczesnych trendów kulinarnych. Dzięki temu serwowane przez nas potrawy wpasowują się w gusta niemal wszystkich gości. W Avangardzie przykładamy ogromną wagę do jakości naszych dań, dlatego też zaopatrujemy się u lokalnych dostawców i korzystamy zawsze ze świeżych składników. Oferta restauracji nie uwzględnia Państwa pomysłu na menu? Pozostajemy otwarci na wszystkie propozycje i dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować dla Państwa wymarzoną uroczystość.

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane według Państwa życzeń

Jeśli pragną Państwo, aby urodziny w restauracji pozostały niezapomnianym wspomnieniem i aby wszyscy goście doskonale się na nich bawili, Avangarda to miejsce idealne. Dołożymy bowiem wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy elastyczni w każdej kwestii i chętnie zapoznamy się z Państwa wizją na przebieg uroczystości. Pragniemy, aby przyjęcie urodzinowe zorganizowane w naszej restauracji było dla Państwa wyjątkowym przeżyciem.

W naszej restauracji Avangarda pracuje profesjonalna obsługa, która zajmie się serwowaniem dań oraz obsługą gości w trakcie uroczystości, zadba o jej przebieg, a także zapewni przemiłą atmosferę. Z chęcią pomoże także w przygotowaniu urodzinowych dekoracji. Wybierać mogą Państwo ponadto z kilku sal o różnym wystroju, co znacznie ułatwia dopasowanie do indywidualnych gustów i potrzeb.

Więcej niż zwykłe urodziny w restauracji

Wybierając naszą restaurację na urodziny, zyskują Państwo możliwość wyprawienia hucznej uroczystości w centrum Warszawy w przepięknym zabytkowym wnętrzu oraz przy wyśmienitym jedzeniu. To jednak nie wszystko. W Avangardzie zapewniamy Państwu możliwość zamówienia wielu dodatkowych atrakcji związanych z rozrywką dla gości bądź ciekawym podaniem przekąsek. Każdy aspekt imprezy dostosujemy indywidualnie do Państwa wymagań, a wszystkie szczegóły uroczystości omówimy na spotkaniu.

Jeśli zatem marzy się Państwu przyjęcie urodzinowe na własnych zasadach zorganizowane w centrum Warszawy, to drzwi naszej restauracji stoją otworem! Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą, która z chęcią omówi z Państwem wszystkie szczegóły uroczystości. Dostosujemy się do wszystkich wymagań, nawet tych z pozoru nietypowych, a także weźmiemy pod uwagę specjalne zalecenia żywieniowe gości i przygotujemy dla nich równie smaczne potrawy.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji!

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności