Restauracja na wesele

Zdecydowana większość par bardzo stresuje się całą organizacją wesela, a wybór odpowiedniej restauracji na wesele to jeden z pierwszych i kluczowych wyborów jaki musi podjąć para narzeczonych. To decyzja, od której zależy atmosfera całego wydarzenia.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

restauracja na wesele

restauracja na wesele

Zdecydowana większość par bardzo stresuje się całą organizacją wesela, a wybór odpowiedniej restauracji na wesele to jeden z pierwszych i kluczowych wyborów jaki musi podjąć para narzeczonych. To decyzja, od której zależy atmosfera całego wydarzenia. Nasza restauracja na wesele oferuje kompleksowe usługi i możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy przygotowani na to, aby spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów i ich gości. Niezależnie od tego czy planujesz kameralne przyjęcie dla najbliższych czy wesele na ponad 100 osób zapewniamy, że w naszej restauracji stworzymy wyjątkowy klimat dla każdego. W przypadku większych imprez posiadamy do dyspozycji naszych gości Salę Balową, która pomieści do 300 osób. Naszą ogromną zaletą jest 6 odrębnych sal, z których każda ma swój urok i wprowadza do osobnej magicznej aranżacji.

Wyjątkowa obsługa

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych możemy zapewnić, że nasza obsługa doskonale wie jak sprawić, aby goście czuli się obsłużeni, a mimo to kelnerzy byli wręcz niewidoczni. Wiemy, że ślub to wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci, dlatego pragniemy, aby wszystko przebiegło po Państwa myśli. Współpracujemy ze specjalistami, którzy mogą zapewnić naszym gościom dodatkowe atrakcje tego wieczoru takie jak show barmańskie czy pokaz przyrządzania sushi. Możemy także przygotować prawdziwy wiejski stół z pieczonym prosięciem czy bufet owoców morza. Posiadamy także kolekcjonerski samochód, który możemy udostępnić Parze Młodej. Zapraszamy na spotkanie, na którym opowiecie nam o swoim wymarzonym scenariuszu na ten dzień, a my spełnimy wasze marzenia! Avangarda to wyjątkowa restauracja na Twoje wesele.

Menu dopasowane do potrzeb

Pragniemy, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy dlatego angażujemy się w każdą kwestię związaną z organizacją tego wydarzenia. Nasz szef kuchni posiada kilka skomponowanych specjalnie na tę okazję gotowych zestawów menu, jednak możemy także wspólnie ustalić spersonalizowaną propozycję. Zawsze wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, a nasza kuchnia to połączenie nowoczesności z tradycją. Staramy się wychodzić naprzeciw specjalnym wymaganiom naszych Gości dlatego wedle potrzeb jesteśmy w stanie przygotować także ofertę uwzględniającą różne restrykcje żywieniowe.

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności