Restauracja na wyjście firmowe
Warszawa Śródmieście

Avangarda to idealna restauracja na wyjście firmowe w Warszawie na Śródmieściu. Gwarantujemy wysokiej klasy jedzenie, atmosferę sprzyjającą zarówno krótszym, jak i wielogodzinny spotkaniom oraz komfortowe sale konferencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA

Firmowe wyjście do restauracji

Firmowe wyjście do restauracji

Aglomeracja warszawska to centrum krajowego życia biznesowego. W stolicy swoją siedzibę mają liczne firmy, w których każdego roku pracę podejmuje liczne grono osób. Wiąże się to bezpośrednio z wysokim zapotrzebowaniem na miejsca, w których odbywać się mogą spotkania przedsiębiorców, konferencje lub imprezy firmowe. Dużym zainteresowaniem w tym kontekście cieszą się przestrzenie, w których można nie tylko przeprowadzić ważne rozmowy, ale także zjeść smaczny posiłek.

Spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu

Istnieje wiele okazji skłaniających do organizacji wyjść o charakterze biznesowym. Niekiedy są to niewielkie spotkania kilku przedsiębiorców, innym razem jubileusze firmowe, wigilie lub celebracje sukcesów, ale także konferencje i pokazy. W naszej restauracji zorganizować możemy dla Państwa każdy typ wydarzenia. Wyjście firmowe do restauracji odbyć się może w którejś z oferowanych przez nas sal, urządzonej w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu. Dysponujemy także przestronnymi salami bankietowymi, w których odbyć się mogą całodzienne warsztaty, pokazy, prelekcje i dyskusje. Dyskretna atmosfera Avangardy sprzyja zarówno ważnym rozmowom biznesowym, jak i świętowaniu sukcesów przy wspólnym stole.

Oprócz komfortowej przestrzeni oferujemy doskonałe posiłki – kucharze tworzący zespół Avangardy przygotują dla Państwa dostosowany do konkretnych wymogów catering. Do zaplanowanego na potrzeby imprezy firmowej menu podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc je na podstawie dostarczonych wytycznych.

Wyjście firmowe do restauracji w Warszawie

Jeśli poszukujecie Państwo restauracji na duże spotkanie firmowe, które ma mieć rozbudowany charakter, chętnie podejmiemy się organizacji wydarzenia, w tym przygotowania scenariusza, jadłospisu, dopięcia wszystkich szczegółów, a także czuwania nad prawidłowym przebiegiem uroczystości.

Nasza restauracja zlokalizowana jest na parterze zabytkowej kamienicy Warszawskiego Domu Technika NOT na Śródmieściu. Położenie w ścisłym centrum sprzyja połączeniu spotkania biznesowego ze zwiedzaniem Warszawy, co może mieć kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku wyjść firmowych z gośćmi z innych polskich miast lub z zagranicy. Na międzynarodowe spotkania w pięknych salach Avangardy, przy tradycyjnej polskiej kuchni w najlepszym wydaniu, decyduje się coraz więcej przedsiębiorców i wielbicieli naszej restauracji. Co warte podkreślenia, naszymi częstymi gośćmi są także przedstawiciele stowarzyszeń działających w ramach NOT-u.

Klub Biznesu MŚP Avangarda Przedsiębiorców

Świat biznesu wspieramy nie tylko jako organizatorzy wysokiej klasy wyjść firmowych. Stworzyliśmy Klub Biznesu sektora mikro, średnich i małych firm, do członkostwa w którym zapraszamy wszystkich przedsiębiorców ceniących rolę integracji, wymiany doświadczeń oraz tworzenia wspólnotowości. Członkowie klubu mogą korzystać z naszej oferty na preferencyjnych warunkach.

Jeśli poszukują Państwo restauracji na spotkanie firmowe w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej.

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności

Copyright © 2024 Restauracja Avangarda Warszawa

Polityka prywatności