Organizacja wydarzeń dla klientów czy partnerów biznesowych, a także pracowników to ważny aspekt w budowaniu relacji oraz całego wizerunku firmy. Spotkania biznesowe to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz sprzyjająca atmosfera do zawierania korzystnych transakcji. Twoim zadaniem jest jedynie określenie celu spotkania – my zajmiemy się całą organizacją. Spełnienie oczekiwań naszych klientów to dla nas bardzo ważny aspekt działalności. Z przyjemnością zadbamy o to aby wszyscy goście mieli zapewnione doskonałe warunki. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez, dlatego możemy pomóc podczas tworzenia scenariuszu wydarzenia, który później wspólnie wcielimy w życie. Zadbamy o każdy detal i postaramy spełnić się wszystkie Państwa wymagania.


Organizujemy zarówno kameralne spotkania dla współpracowników takie jak wigilie czy szkolenia, a także duże spotkania biznesowe dla klientów takie jak prezentacje czy warsztaty.

Spotkania dla pracowników

Zapewniamy dostęp do różnorodnych sal, których powierzchnia dopasowana jest do potrzeb zespołu. Zapewniamy także wsparcie w organizacji całego wydarzenia. Możemy zadbać nie tylko o wystrój wnętrza, ale także dostarczyć na miejsce dodatkowe potrzebne wyposażenie na spotkania biznesowe takie jak sprzęt audiowizualny. Szef naszej kuchni zadba o to, aby catering przeznaczony na tę imprezę był niezapomnianą podróżą kulinarną dla gości.

Co nas wyróżnia?

Nasza restauracja położona jest w samym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy. Tuż obok znajdują się wszystkie najciekawsze atrakcje miasta, a także zabytki, które warto zobaczyć. Zwiedzanie miasta wspólnie z zaproszonymi gośćmi to świetny punkt programu, który może stanowić zakończenie lub rozpoczęcie spotkania. Dbamy o to, aby nasza oferta była różnorodna i dopasowana do wszystkich potrzeb naszych gości, jednak w razie potrzeby jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie stworzymy cały scenariusz imprezy według Twoich pomysłów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji na wesele Warszawa w Avangardzie!

Szukasz miejsca na zorganizowanie przyjęcia?

Dobrze trafiłeś!